Przejdź do głównej zawartości

Niezawodna Asia


Cześć.Po dłuższym czasie i przemyśleniach stwierdziłem, że jednak spróbuje i założę bloga.


Mam nadzieję, że będę miał czas i posty będą pojawiać się w miarę regularnie.Może kilka słów o mnie:

Kacper Kuniszek

23 lat

Mieszkam w Szczecinie od ponad 3 lat.

Fotografią zajmuję się od dłuższego czasu i chciałbym wam pokazać wam moje prace.Na pierwszy post wybrałem sesję z Asią. Do tej sesji mam sentyment i jest dla mnie bardzo ważna. Oczywiście jak zawsze nie przygotowywaliśmy miejsca, jeśli chodzi o zdjęcia, spontany z Joanną, są najlepsze. Współprace z Asią prowadzę od bardzo dawna, mieliśmy ze sobą już kilka sesji, i każda kolejna to perełka naszej współpracy. Mam nadzieję, że i wam spodobają się nasze zdjęcia.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Akceptacja.

Cześć.

Po przemyśleniach doszedłem do wniosku, że może tym razem napiszę o sobie. Jeszcze kilka lat temu, gdy chodziłem do szkoły średniej, nie myślałem nawet, o tym, że stanę przed obiektywem. Nigdy nie brałem tego nawet pod uwagę. Byłem człowiekiem, który nie akceptował samego siebie. Wiem, że w życiu najważniejsza jest akceptacja, chodź czasem jest to bardzo ciężki temat.
W czasach, które mamy 30% społeczeństwa nie akceptuje siebie. W świecie internetu przelatują nam codziennie tysiące zdjęć idealnych ciał. Człowiek popada w różne kompleksy. Przyszedł czas, by to zmienić. Każdy z nas jest piękny na swój sposób. Nie powinniśmy patrzeć na innych, przez to, jak wyglądają, ale przez to, jacy są w środku. Spójrzcie na samych siebie i powiedźcie sobie „Jestem sobą i akceptuje siebie". W 2015 roku ważyłem ponad 80 kg, co wiązało się z odrzuceniem.
Stwierdziłem, że nie chce tak dłużej i schudłem 21 kilogramów. Od tamtego dnia wielokrotnie stawałem przed jak i za obiektywem aparatu. Polubiłe…

Roxana

Cześć.
Usiadłem i stwierdziłem, że napiszę kolejnego posta. Tym razem, chciałem pokazać sesję z Roxaną. Wiem, że robiliśmy ją dość dawno, ale to nasza pierwsza sesja. Z Roxaną, umówiłem się na totalnym spontanie, nic nie planowaliśmy. Mogę powiedzieć, że sesja nam wyszła. Wy sami możecie ocenić!

Roxana jako osoba jest bardzo sympatyczna i do tego uśmiech z jej twarzy nie znika. 

Na co dzień prowadzi grupę taneczną "Exotic Girls" i powiem, że jestem z niej dumny. Posiada w sobie wiarę, dzięki, której idzie ciągle do przodu. Jest osobą, która ma za sobą naprawdę dużo. 
Życzę powodzenia!